Author: a***7
Date:
Review: كويسه. مرررررر. بالعآفيه علي ولدي
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 2.059.600₫
Original Price: 2.340.600₫
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 6s Plus |
| Network | 4G |
| Screen Size | 5.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1920*1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 2750mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw260128144940890995692 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 8488942 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***7
Date:
Review: كويسه. مرررررر. بالعآفيه علي ولدي
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***2
Date:
Review: الجوال كشكل نظيف وكويس زي مافي الصورة. اول كم ساعة كان حلو ما يعلق وسلس، بعدين بدت العيوب تطلع. أعلى شي وصله الشحن كان 94% وما عاد كمل. ولاحظت الشاشة تحت فيها نقاط بيضا صغيرة- لكن ما تعيق الإستخدام-. الجوال فجأة صار يعلّق ويتحرك من نفسه، اضغط فوق يقوم يضغط تحت وحتى يوم جيت افتحه يوم طفيته تورطت بالرمز لدقايق. ماعرف هل اللي وصلني جودته كذا، ولا هذي جودة الجوال عموما.
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm